ÖZBİÇER FERFORJE & ENERJİ
Demir Doğrama Ferforje İmalat ve Tamiratı & Güneş Enerjisi İmalat ve Tamiratı
Ana Sayfa
Hizmeti doğrudan imalatçısından alın
Hizmetlerimiz
KİREMİT ÇATI
Adana ve çevre illerde Çatı Aktarma ve Sızmalara kesin çözüm

Kiremit Çatı, sadece kar yağış alan bölgelerde değil, özellikle tüm Villa ve Okullar tarafından öncelikle tercih etmektedir. Bunun sebebi kiremit çatı kullanımının daha sağlıklı olmasıdır. Çatısı kiremit olan binalar Adana gibi yazın çok sıcak olan yerlerde haneyi ve  sakinlerini daha serin tutmaktadır. Kışın ise Adana gibi yoğun yağışlı ve rüzgarlı geçen yerlerde, kiremit çatı'lı binanız sizi soğuktan, rüzgardan ve dam akması gibi dış etkenlerden daha rahat koruyacaktır.

     Kiremit Çatılar diğer çatı sistemlerine göre daha avantajlı olmalarının yanında, yapılmış olan kiremit çatı eğimi ve kiremit çatı tamiri ayrı bir önem taşımaktadır. Kiremit çatı eğimi detayı bizim ayrı bir uzmanlığımız olup bu konudaki bilgimize güvenebilirsiniz.

Daha önce başka yere yaptırdığınız, problem yaşadığınız Kiremit Çatı Tamiri konusundaki istekleriniz ve sorunlarınız'da, bu konudaki uzman personellerimiz tarafından incelenip en uygun biçimde giderilir.

Bize yaptıracağınız Kiremit Çatı Sistemleri malzeme ve montaj olarak 15 yıl garantilidir.

Kiremit çatı fiyatları ahşap yada çelik profil olmasına değişir. Ahşap yapımı olması daha sağlıklı ve sağlam olmasının yanında daha pahalı ve kısa ömürlüdür. Çelik profil olması ise daha uygun fiyat ve uzun ömürlü olmasının yanında özellikle deprem riski bakımından en sağlamıdır.

Yeni Kiremit çatı yaptırmak veya kiremit çatı tamiri ihtiyaçlarınızda firmamız hizmetinizdedir. Size bir telefon kadar yakınız. İster Adana, ister Mersin istersede çevre illerdeki siparişlerinizi en iyi şekilde yapmak için hazırız.
Referanslar
İletişim
Linkler
adana çelikçatı adana çelik çatı adana çelikçati adana celikcati adana demir çatı adana ferforje adana perforje adana ferporje adana demir
Alüminyum Merdiven Modelleri

Güneş Enerjisi

Balkon Demiri

Pencere Demiri

Demir Kapı

Raylı Kapı

Daraba - Kepenk

Merdiven Korkuluğu

Garaj Kapısı

Telörgü Bahçe Kapısı

Telörgü Köpek Kulübesi

Apartman Çevre Düzenleme Demirleri

Kaynak Tamir İşleri

Çelik Konsürsuyon Çatı
adanaferforje
Hemen arayın gelelim
KİREMİT ÇATI


Adana ve çevre illerde Çatı Aktarma ve Sizmalara kesin çözüm
kiremit cati tamiri
kiremit çatı
Site Haritası
0544 399 28 80
Adres: Bahçelievler İlköğretim Karşısı - No:183 - Seyhan - Adana
©Copyright 2008 & 2011 Özbiçer Ferforje Adana
Web Tasarım: Commander